O nás

Jako partneři spolu tančíme již 18 let a za tuto dobu jsme nasbírali spousty tanečních zkušeností, nejen na různých tanečních kurzech, ale také na předtančeních stejně jako při vedení kurzů nejen společenského tance.

Tanec se stal součástí našeho života, a jelikož nás velmi baví práce s lidmi, rozhodli jsme se o své zkušenosti podělit v rámci kurzů společenského tance.

Nela (*1988)

dcera sólistky baletu Jihočeského divadla Ludmily Korbelové a houslisty Jihočeského divadla Jana Korbela začala v šesti letech navštěvovat kurzy baletní průpravy a od svých devíti let se intenzivně věnuje společenskému tanci. Později do svého repertoáru přidala také tanec scénický. Vystupovala v několika divadelních představeních, účastnila se baletních soutěží a soutěží ve scénickém tanci, působila také jako taneční choreografka a učitelka tance v ZUŠ Trhové Sviny.

Jan (*1985)

Se společenským tancem začal v roce 1997. O dva roky později s Nelou vytvořili taneční pár a společně zahájili svou taneční kariéru. Díky společné píli začali brzy vyhrávat taneční soutěže a stoupali stále výš až k jedné z nejvyšších tanečních tříd.

Jan se také věnuje individuální výuce společenského tance a přípravě choreografií pro taneční vystoupení.